Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie PVC

Număr anunț
DA41055839
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VLADENI (CUI 22740433)
Furnizor / câștigător
DORI COST SERVICE SRL (CUI 15293260)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.314,05 RON
Valoare atribuită
2.314,05 RON
Data publicării
26.08.2026 13:13
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.314,05 RON

din 2.314,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.