Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea Oskar Direct pe rugina, negru lucios, interior/exterior, 0.5 l

Număr anunț
DA41075478
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,60 RON
Valoare atribuită
124,60 RON
Data publicării
31.08.2026 10:42
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,60 RON

din 124,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.