Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE USA INTRARE 980/2030 MM CU STICLA SI PANEL,FEREASTRA 1030/2120 MM,CULOARE ALB MARCA GEALAN

Număr anunț
DA41075380
Autoritate contractantă
COMUNA TARCAIA (CUI 4784164)
Furnizor / câștigător
NOKIPLAST SRL (CUI RO15229968)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.290 RON
Valoare atribuită
5.290 RON
Data publicării
31.08.2026 10:36
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290 RON

din 5.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.