Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 44110000-4 Materiale de constructii

Număr anunț
DA41075264
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
Furnizor / câștigător
CRISMIH SRL (CUI 14768395)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.706,41 RON
Valoare atribuită
2.706,41 RON
Data publicării
31.08.2026 10:30
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.706,41 RON

din 2.706,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.