Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORFS 90 DN 6 9/16-18'

Număr anunț
DA41073249
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
PROFLEX TRANSILVANIA CJ SRL (CUI RO24632608)
Cod CPV
44470000-5 · Produse din fonta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,46 RON
Valoare atribuită
111,46 RON
Data publicării
31.08.2026 08:09
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,46 RON

din 111,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.