Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in elaborarea documentatiei pentru accesare de finanţare nerambursabilă
- Număr anunț
- DA41065786
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CONSULTING SRL (CUI RO12649100)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 190.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:55
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190.000 RON
din 190.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro