Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet csm

Număr anunț
DA41072474
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL (CUI 27908920)
Furnizor / câștigător
MULTIPLU-TUR SRL (CUI 26224753)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.232,41 RON
Valoare atribuită
2.232,41 RON
Data publicării
28.08.2026 14:46
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.232,41 RON

din 2.232,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.