Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI HIDRAULIC

Număr anunț
DA41074627
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
ALIMADA SRL (CUI RO11501988)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661,20 RON
Valoare atribuită
661,20 RON
Data publicării
31.08.2026 09:56
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661,20 RON

din 661,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.