Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii moto pentru siguranța și suportul operațional al competițiilor sportive
- Număr anunț
- DA41074179
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA SAFETY BIKE (CUI 39136904)
- Cod CPV
- 92620000-3 · Servicii privind activitatile sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.655 RON
- Valoare atribuită
- 119.655 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:30
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119.655 RON
din 119.655 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro