Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire echipament STATIE TRATARE APA
- Număr anunț
- DA41071097
- Autoritate contractantă
- COMUNA DENTA (PRIMARIA COMUNEI DENTA) (CUI 4483943)
- Furnizor / câștigător
- HIDROPUMP SRL (CUI RO13250777)
- Cod CPV
- 48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.518,08 RON
- Valoare atribuită
- 13.518,08 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:34
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.518,08 RON
din 13.518,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro