Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 43,5% sub estimat
Servicii de asigurare de răspundere civilă auto
- Număr anunț
- SCNA1136524
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.091,61 RON
- Valoare atribuită
- 7.959 RON 43,5% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 12:14
- Anunț de participare
- SCN1177234
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
09.07.2026 15:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareServicii de asigurare de răspundere civilă autoClarificari
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
7.959 RON
din 14.091,61 RON estimat
43,5%
Adjudecat la 56,5% din estimat · economie 6.132,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.