În desfășurare Anunț de participare

Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului de investitii: “Reabilitare strazile Democratiei si Dorului, comuna Colceag, judetul Prahova”

Număr anunț
SCN1179293
Autoritate contractantă
PRIMARIA COLCEAG PRAHOVA (CUI 2843540)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.816.774,17 RON
Data publicării
31.08.2026 12:38
Termen limită
15.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1275456

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.