Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii reparații motoare electrice și electropompe pentru apă potabilă și ape uzate
- Număr anunț
- SCNA1136530
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Cod CPV
- 50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558.650 RON
- Valoare atribuită
- 556.176,87 RON 0,4% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 13:11
- Anunț de participare
- SCN1177146
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
14.07.2026 13:41Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELGONAV SRL CUI RO7542556
Valoare atribuită
556.176,87 RON
din 558.650 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.473,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.