Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 10,0% sub estimat
Colectare, transport și depunere la unitățile bancare sau la centre de procesare a valorilor bănești și a instrumentelor de plată din subunitățile S.R.T.F.C. Brașov
- Număr anunț
- CAN1173589
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 254.880 RON
- Valoare atribuită
- 229.392 RON 10,0% sub estimat
- Data anunțului
- 31.08.2026 14:36
- Anunț de participare
- CN1092117
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
15.05.2026 12:20Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRăspuns nr.BV9/7/780/14.05.2026 conform document atașatRăspuns consolidat la solicitările de clarificări
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BANCA COMERCIALA ROMANA SA CUI 361757
Subcontractanți 1
CIT ONE S.A. CUI RO25887340
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BRINK’S CASH SOLUTIONS (RO) CUI RO14715188
Valoare atribuită
229.392 RON
din 254.880 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 25.488 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.