Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calor Extra 1 - 4 To pt. CIAPAD GHEORGHENI și 1 To pt. CIAPAD TOPLIȚA

Număr anunț
DA41075556
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.074,40 RON
Valoare atribuită
48.074,40 RON
Data publicării
31.08.2026 10:46
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.074,40 RON

din 48.074,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.