Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIREANT Mănușă de montaj din poliester, cu palma imersată în latex
- Număr anunț
- DA41078138
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
- Furnizor / câștigător
- B.P. EQUIPMENT SRL (CUI RO37256629)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 921,60 RON
- Valoare atribuită
- 921,60 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:54
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
921,60 RON
din 921,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro