Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU -TG. MURES

Număr anunț
DA41077544
Autoritate contractantă
Colegiul Agricol Traian Savulescu Tg.Mures (CUI 4322483)
Furnizor / câștigător
BIOTUR EXIM SRL (CUI RO8034823)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981,89 RON
Valoare atribuită
981,89 RON
Data publicării
31.08.2026 12:24
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

981,89 RON

din 981,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.