Ofertă acceptată Cumpărare directă

Beton C 25/30 (B400)/ Pompa de beton

Număr anunț
DA41077543
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
COMPREST UTIL SRL (CUI RO6744514)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.032,50 RON
Valoare atribuită
5.032,50 RON
Data publicării
31.08.2026 12:24
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.032,50 RON

din 5.032,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.