Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROATA DINTATA Z=27 - srtfc cta

Număr anunț
DA41077455
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
STERA INDUSTRY SRL (CUI RO14613064)
Cod CPV
42140000-2 · Angrenaje, elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.366 RON
Valoare atribuită
3.366 RON
Data publicării
31.08.2026 12:20
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.366 RON

din 3.366 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.