Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECHIPAMENT DE PROTECTIE
- Număr anunț
- DA41077440
- Autoritate contractantă
- Colegiul Agricol Traian Savulescu Tg.Mures (CUI 4322483)
- Furnizor / câștigător
- DARICOM MAT PROTECT S.R.L. (CUI RO38889378)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.781,33 RON
- Valoare atribuită
- 13.781,33 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:19
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.781,33 RON
din 13.781,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro