Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii medicale de medicina muncii

Număr anunț
DA41077357
Autoritate contractantă
Comuna Tritenii de Jos (Consiliul Local al comunei Tritenii de Jos Jud Cluj) (CUI 4426263)
Furnizor / câștigător
MEDEXPERT SRL (CUI 17229450)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190 RON
Valoare finală
2.190 RON
Data publicării
31.08.2026 12:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.