Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VANE

Număr anunț
DA41077206
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
BOGARS SRL (CUI 7703318)
Cod CPV
42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.371,70 RON
Valoare atribuită
11.371,70 RON
Data publicării
31.08.2026 12:07
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.371,70 RON

din 11.371,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.