- Număr anunț
- DA41077068
- Autoritate contractantă
- COMUNA SEICA MARE (CONSILIUL LOCAL SEICA MARE) (CUI 4241052)
- Furnizor / câștigător
- AMFIBOSWIN SRL (CUI RO16109129)
- Cod CPV
- 14212200-2 · Agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.670 RON
- Valoare atribuită
- 2.670 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:02
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.670 RON
din 2.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro