Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile medicale unitati de invatamant

Număr anunț
DA41077011
Autoritate contractantă
COMUNA BERCENI (CUI 4434010)
Furnizor / câștigător
ASTRA PLUS SRL (CUI 33919079)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.714,99 RON
Valoare atribuită
1.714,99 RON
Data publicării
31.08.2026 11:59
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.714,99 RON

din 1.714,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.