Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale de medicina muncii - Personal didactic

Număr anunț
DA41076707
Autoritate contractantă
Scoala "George Emil Palade" Ploiesti (CUI 2843280)
Furnizor / câștigător
S.C.M POLICLINICA CU PLATA (CUI 23080351)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.650 RON
Valoare atribuită
2.650 RON
Data publicării
31.08.2026 11:44
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.650 RON

din 2.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.