Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR VARTA 125AH 720A
- Număr anunț
- DA41076388
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL VASLUI (CUI 39470121)
- Furnizor / câștigător
- MIR AUTO SHOP SRL (CUI 30255545)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.297,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.297,52 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:29
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.297,52 RON
din 1.297,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro