Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERII, BECURI LED, SIGURANTE AUTOMATE, VENTILATOR

Număr anunț
DA41075645
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
VALORIS SRL (CUI RO8859138)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.027,88 RON
Valoare atribuită
3.027,88 RON
Data publicării
31.08.2026 10:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.027,88 RON

din 3.027,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.