Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări reparații drumuri comunale(plombări cu mixtura asfaltica)
- Număr anunț
- DA41075553
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIRDA DE SUS (CUI 4562494)
- Furnizor / câștigător
- 18 (CUI 604)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.329,74 RON
- Valoare atribuită
- 56.329,74 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:45
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.329,74 RON
din 56.329,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro