Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de infirmiera
- Număr anunț
- DA41075199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- POPA G.F. LIVIA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 55395692)
- Cod CPV
- 85142300-9 · Servicii de igiena (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.400 RON
- Valoare atribuită
- 22.400 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:26
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.400 RON
din 22.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro