Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii ambulanta tip B2 comp fotbal cupa Romaniei U15 01.09.2026 ora 14 stad. Siderurgistul

Număr anunț
DA41074488
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Galati (CUI 3126594)
Furnizor / câștigător
CORALIN FREE WAY SRL (CUI RO28366460)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
31.08.2026 09:48
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.