Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi examinare din NITRIL nepudrate - S - 100 cut, M - 150 cut, L -100 cut

Număr anunț
DA41073831
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
SOCORO SUPPLY SRL (CUI 26005273)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.832,50 RON
Valoare atribuită
3.832,50 RON
Data publicării
31.08.2026 09:09
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.832,50 RON

din 3.832,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.