Ofertă acceptată Cumpărare directă

autoturism RENAULT 4 electric 100%

Număr anunț
DA41073559
Autoritate contractantă
COMUNA HARTIESTI (CUI 4122566)
Furnizor / câștigător
DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI RO7792870)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.031,58 RON
Valoare atribuită
99.031,58 RON
Data publicării
31.08.2026 08:47
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.031,58 RON

din 99.031,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.