Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii sectionat material lemnos

Număr anunț
DA41058882
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala „Nicolae Iorga” (CUI 28659517)
Furnizor / câștigător
REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.438,10 RON
Valoare atribuită
2.438,10 RON
Data publicării
26.08.2026 17:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.438,10 RON

din 2.438,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.