Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROTEZA BIPOLARA NECIMENTATA CU TIJA ACOPERITA CU TITAN POROS SI HA
- Număr anunț
- DA41057120
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- Amplitude Ortho srl (CUI 36297302)
- Cod CPV
- 33141770-8 · Proteze pentru fracturi, stifturi si placi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.030 RON
- Valoare atribuită
- 4.030 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:23
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.030 RON
din 4.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro