Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS NJOY Keen 1500, 1500VA/900W, Line Interactive, Regulator automat de tensiune, Repornire automat
- Număr anunț
- DA41076989
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DUNARII DE JOS CALARASI (CUI 3466340)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.066,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.066,11 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:58
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.066,11 RON
din 1.066,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro