Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LED Panel ST, 48W, 4000LM, 3in1, slim, IP20, 595x595MM
- Număr anunț
- DA41075909
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ELSTAD LUXEL SRL (CUI RO8259907)
- Cod CPV
- 31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.352 RON
- Valoare atribuită
- 1.352 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:05
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.352 RON
din 1.352 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro