Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Kit inlocuire trusa prim ajutor

Număr anunț
DA41078839
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRA (CUI 29059677)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
884 RON
Valoare atribuită
884 RON
Data publicării
31.08.2026 13:30
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

884 RON

din 884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.