Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACCESORII CONDUCTE ALIMENTARE APA
- Număr anunț
- DA41078554
- Autoritate contractantă
- COMUNA REBRICEA (CUI 3394228)
- Furnizor / câștigător
- GRIGOART SRL (CUI RO26009917)
- Cod CPV
- 44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108 RON
- Valoare atribuită
- 108 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:15
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108 RON
din 108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro