Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTACTOR MARSARIER,ULEI TOP TECH,BEC

Număr anunț
DA41078363
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
AUTOHAUS HUBER SRL (CUI RO13555836)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,12 RON
Valoare atribuită
699,12 RON
Data publicării
31.08.2026 13:06
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,12 RON

din 699,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.