Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serviciu de transport colete de pe ruta Romania (Borcea) MonterREAL- Leiria (Portugalia)

Număr anunț
DA41078354
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
AIR SEA FORWARDERS SRL (CUI RO10594997)
Cod CPV
60161000-4 · Servicii de transport de colete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.120 RON
Valoare atribuită
11.120 RON
Data publicării
31.08.2026 13:05
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.120 RON

din 11.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.