Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Condesator Clima( radiator clima)-VDL
- Număr anunț
- DA41077565
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPOL SRL (CUI RO14588327)
- Cod CPV
- 31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.710,75 RON
- Valoare atribuită
- 4.710,75 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:25
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.710,75 RON
din 4.710,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro