Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI MONTARE PIESA DE SCHIMB CILINDRU ABUR BLCT4C00W0SP - CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA41077098
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
AIR SYSTEMS S.R.L. (CUI RO356688)
Cod CPV
31161700-9 · Piese pentru generatoare de aburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.151,24 RON
Valoare atribuită
5.151,24 RON
Data publicării
31.08.2026 12:03
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.151,24 RON

din 5.151,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.