Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa laborator + 2 chiuvete laborator

Număr anunț
DA41077016
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD (CUI 4944680)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.665,31 RON
Valoare atribuită
3.665,31 RON
Data publicării
31.08.2026 11:59
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.665,31 RON

din 3.665,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.