Ofertă acceptată Cumpărare directă

3M NOT ADEZ POST-IT GALB/76X76 - BUC

Număr anunț
DA41076632
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
22816100-4 · Blocnotesuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,10 RON
Valoare atribuită
119,10 RON
Data publicării
31.08.2026 11:41
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,10 RON

din 119,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.