Ofertă acceptată Cumpărare directă

EFICIENTIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN COMUNA GRANICESTI, JUDETUL SUCEAVA - ETAPA II

Număr anunț
DA41075812
Autoritate contractantă
Comuna Granicesti (CUI 4441280)
Furnizor / câștigător
ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI RO41166842)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759.447,31 RON
Valoare atribuită
759.447,31 RON
Data publicării
31.08.2026 11:00
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759.447,31 RON

din 759.447,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.