Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Execuție lucrări de extindere a rețelei de iluminat public către Cimitirul Peregu Mare
- Număr anunț
- DA41075751
- Autoritate contractantă
- Comunei Peregu Mare (Primaria Comunei Peregu Mare) (CUI 3519569)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - CONSTRUCT SRL (CUI 9122494)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.946,20 RON
- Valoare atribuită
- 61.946,20 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:56
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.946,20 RON
din 61.946,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro