Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse

Număr anunț
DA41075633
Autoritate contractantă
COMUNA PANET (CUI 4375887)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI RO3563696)
Cod CPV
44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.057,02 RON
Valoare atribuită
2.057,02 RON
Data publicării
31.08.2026 10:50
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.057,02 RON

din 2.057,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.