Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale instalatii apa conform oferta nr. 24360/31.08.2026

Număr anunț
DA41074678
Autoritate contractantă
COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
Furnizor / câștigător
ORDEA PRODCOM SRL (CUI RO9991233)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.097,37 RON
Valoare atribuită
4.097,37 RON
Data publicării
31.08.2026 09:59
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.097,37 RON

din 4.097,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.