Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile husqvarna tractor TC242 T + drujba Husqvarna

Număr anunț
DA41071894
Autoritate contractantă
Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
Furnizor / câștigător
ELIDA LUX CONSTRUCT SRL (CUI RO31895267)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.489,26 RON
Valoare atribuită
2.489,26 RON
Data publicării
28.08.2026 13:33
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.489,26 RON

din 2.489,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.