Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari: Eficientizarea energetica a sistemului de iluminat public finantat de AFM

Număr anunț
DA41061728
Autoritate contractantă
Comuna Uda Clocociov (Primaria Uda Clocociov) (CUI 16380666)
Furnizor / câștigător
AMIRAS C&L IMPEX SRL (CUI RO917713)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762.250 RON
Valoare atribuită
762.250 RON
Data publicării
27.08.2026 10:56
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762.250 RON

din 762.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.